Firma Euroservice Trade Sp. z o.o., zatrudni pracowników na stanowisko
SPECJALISTA DS. HANDLU

Opis stanowiska:

•    Prowadzenie całokształtu działań mających na celu pozyskiwanie nowych kontrahentów dla firmy oraz negocjowanie korzystnych dla firmy cen sprzedaży i zakupu
•    Prowadzenie procesu związanego z realizacją zamówień od klientów
•    Monitorowanie stanu rozrachunków z klientami w prowadzeniu z Działem Księgowości
•    Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z obecnymi i przyszłymi klientami

Wymagania:

•    Wykształcenie wyższe (Handel, Zarządzanie, Marketing, Ekonomia)
•    Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
•    Duże zdolności interpersonalne
•    Bardzo dobra znajomość  j. angielskiego lub rosyjskiego

Oferujemy:

•     Pracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Miejsce pracy:

•     Warszawa

•     Surochów

Liczba wolnych stanowisk : 2

CV   prosimy przesyłać :
•    W formie  elektronicznej  na adres: sekretariat@euroservicetrade.pl
    Prosimy o podanie  tytułu wiadomości: Specjalista ds. handlu
•    W formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Euroservice Trade Sp. z o.o.,
37-500 Surochów, 160A z dopiskiem na kopercie „ Podanie o pracę”

•    lub osobiście w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następujących klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice Trade Sp. z o.o. ul. Dzielna 72/90,
01-029 Warszawa w celu realizacji procesu rekrutacji.

01-029 Warszawa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.